Kontakt - Axcess Financial Poland
zamknij [x]
pożyczki supercredit.pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności.

AXCESS
Szybka pożyczka gotówkowa
z oprocentowaniem 0%!

Od teraz pieniądze na Twoim koncie w 15 minut!

A do tego promocyjne oprocentowanie
- nie pobieramy odsetek!

Kontakt

Axcess Financial Poland Sp. z o.o.

 

ul. Okulickiego 5F

05-500 Piaseczno, Poland

 

Tel. +48 22 351 75 50

 

www.axcess-poland.pl

informacja@axcess-financial.com

 

NIP 5272642979

Regon 142695727

KRS 0000371234

Formularz
Mogą się Państwo z nami skontaktować również za pomocą formularza kontaktowego:
 
 
 
 
 
 
 
 
(*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Pełna treść klauzuli
Zamknij

Wyrażam zgodę, aby podane przeze mnie dane osobowe były przetwarzane przez Axcess Financial Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 39A lok. 510 zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o dobrowolności podania moich danych osobowych, prawie dostępu do danych osobowych, ich poprawiania oraz prawie cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Zostałem(am) również poinformowany(a), że administratorem moich danych osobowych będzie spółka Axcess Financial Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39A lok. 510, 02-672 Warszawa.
 
 
 
 
 
 
 
 
Zgoda na przetwarzanie danych
Pełna treść klauzuli
Zamknij

Wyrażam zgodę, aby podane przeze mnie dane osobowe były przetwarzane przez Axcess Financial Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 39A lok. 510 ("Axcess") zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych, w tym w celu informowania mnie o usługach, produktach finansowych i ofertach Axcess oraz w innych prawnie usprawiedliwionych celach. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o dobrowolności podania moich danych osobowych, prawie dostępu do danych osobowych, ich poprawiania oraz prawie cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Zostałem(am) również poinformowany(a), że administratorem moich danych osobowych będzie spółka Axcess Financial Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39A lok. 510, 02-672 Warszawa.
 
 
Oświadczam, że jestem osobą
pełnoletnią Pełna treść klauzuli
Zamknij

Zostałem poinformowany, że usługi, produkty finansowe i oferty Axcess Financial Poland sp. z o.o. są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.
 
Zgoda na otrzymywanie informacji drogą
elektroniczną. Pełna treść klauzuli
Zamknij

Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji o usługach, produktach finansowych i ofertach Axcess Financial Poland sp. z o.o. Zostałem(am) poinformowany(a) o prawie odwołania powyższej zgody w każdym czasie.
 
 
 
Szybka decyzja
Wnioski rozpatrujemy w ciągu 15 minut, pieniądze otrzymasz nawet tego samego dnia.
Bez formalności
Wymagamy tylko konta w banku, telefonu komórkowego i stałego dochodu.
Bezpieczeństwo
Działalność w zakresie udzielania pożyczek regulowana jest przepisami ustawy o kredycie konsumenckim.