Kontakt - Axcess Financial Poland
zamknij [x]
pożyczki supercredit.pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności.

AXCESS
Szybkie i tanie pożyczki!

Kontakt

Axcess Financial Poland Sp. z o.o.

 

ul. Taneczna 18

02-829 Warszawa

 

Zespół Obsługi Klienta

tel. +48 22 351 75 55

 

Zespół Monitoringu i Windykacji

tel. +48 22 351 75 56

 

www.axcess-poland.pl

informacja@axcesspoland.pl

 

NIP 5272642979

Regon 142695727

KRS 0000371234

Formularz
Mogą się Państwo z nami skontaktować również za pomocą formularza kontaktowego:
 
 
 
 
 
 
 
 
(*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Pełna treść klauzuli
Zamknij

Wyrażam zgodę, aby podane przeze mnie dane osobowe były przetwarzane przez Axcess Financial Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-829), ul. Taneczna 18 zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 0, poz. 1182 z późn. zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o dobrowolności podania moich danych osobowych, prawie dostępu do danych osobowych, ich poprawiania oraz prawie cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Zostałem(am) również poinformowany(a), że administratorem moich danych osobowych będzie Axcess Financial Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-829), ul. Taneczna 18.
 
 
 
 
 
 
 
 
Zgoda na przetwarzanie danych
Pełna treść klauzuli
Zamknij

Wyrażam zgodę, aby podane przeze mnie dane osobowe były przetwarzane przez Axcess Financial Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-829), ul. Taneczna 18 zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 0, poz. 1182 ze zmianami) w celu prowadzenia ewidencji oraz w celach marketingu bezpośredniego własnych i obcych produktów i usług oraz w innych prawnie usprawiedliwionych celach, bez naruszenia praw i wolności osoby, której dane dotyczą. Dane te zostaną przekazane do podmiotów do tego uprawnionych na mocy odpowiednich przepisów prawa. Zostałem(-am) poinformowany o dobrowolnym charakterze przekazania swoich danych osobowych, prawie dostępu do treści swoich danych oraz prawie ich poprawiania.
 
 
Oświadczam, że jestem osobą
pełnoletnią Pełna treść klauzuli
Zamknij

Zostałem poinformowany, że usługi, produkty finansowe i oferty Axcess Financial Poland sp. z o.o. są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.
 
 
Zgoda na otrzymywanie informacji drogą
elektroniczną. Pełna treść klauzuli
Zamknij

Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji o usługach, produktach finansowych i ofertach Axcess Financial Poland Sp. z o.o. Zostałem poinformowany o prawie odwołania powyższej zgody w każdym czasie.
 
Szybka decyzja
Wnioski rozpatrujemy w ciągu 15 minut, pieniądze otrzymasz nawet tego samego dnia.
Bez formalności
Wymagamy tylko konta w banku, telefonu komórkowego i stałego dochodu.
Bezpieczeństwo
Działalność w zakresie udzielania pożyczek regulowana jest przepisami ustawy o kredycie konsumenckim.