O nas - Axcess Financial Poland
zamknij [x]
pożyczki supercredit.pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności.

AXCESS
Szybkie i tanie pożyczki!

 

 
 

O Axcess Financial Poland

 

Axcess Financial Poland  jest jedną z najszybciej rosnących niebankowych instytucji finansowych w Polsce. Rozpoczynając działalność w 2011 roku Axcess Financial Poland dostarcza dzisiaj wygodne i innowacyjne produkty finansowe dla konsumentów na terenie całego kraju.

Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom konsumentów w zakresie ich codziennych, finansowych potrzeb poprzez dostarczenie im różnorodnych produktów pożyczkowych przy jednoczesnym spełnieniu  wysokich standardów w zakresie realizacji w praktyce koncepcji  „odpowiedzialnego pożyczania”.

Axcess Financial Poland sp. z o.o. jest oddziałem Axcess Financial Services, Inc., który od blisko 20 lat jest jednym z liderów wśród niebankowych instytucji finansowych w USA i Wielkiej Brytanii.

Axcess Financial Poland zatrudnia kilkunastu specjalistów oraz ekspertów z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu i dostarczaniu konsumentom atrakcyjnych produktów i usług finansowych. 

 

O naszych produktach

 

Naszym klientom oferujemy :

  • Krótkoterminowe pożyczki gotówkowe o małej wysokości z okresem spłaty 30 dni (dostępne tylko przez Internet pod marką SuperCredit).
  • Pożyczki gotówkowe spłacane w miesięcznych ratach z okresem spłaty 4, 6, 12, 18 lub 24 miesięcy.

 

Aby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do zmieniających się potrzeb naszych klientów w najbliższej przyszłości planujemy wprowadzić na rynek wiele innych innowacyjnych produktów.

Naszym celem jest  dostarczanie  prostych rozwiązań finansowych, które spełnią oraz przekroczą oczekiwania naszych klientów, czego dowodem choćby trzecie miejsce w rankingu chwilówek portalu Finansidło.pl.

 

 

Członkostwo w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i Certyfikat Etyczny KPF

 

     

 

Od 1 lipca 2012 roku Axcess Financial Poland Sp. z o.o. jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Członkostwo w KPF pozwala nam na wyznaczanie w naszych działaniach wysokich standardów postępowania we wszystkich relacjach z klientami i kontrahentami. Od samego początku, w wyniku bezproblemowo przechodzonych corocznych audytów, KPF przyznaje nam swój certyfikat etyczny. Z dumą informujemy, że jesteśmy w szacownym gronie firm, które w marcu 2017 roku pozytywnie przeszły weryfikację ankiet najnowszego audytu etycznego za 2016 rok dokonywaną przez Komisję Etyki przy KPF. W wyniku pozytywnie zakończonego procesu weryfikacji, Komisja Etyki przyznała Axcess Financial Certyfikat Etyczny KPF, który jest potwierdzeniem zgodności praktyk biznesowych z Zasadami Dobrych Praktyk KPF. Certyfikat jest ważny do 31.03.2018 roku.

 

Każdy może zgłosić do Komisji Etyki lub Biura KPF naruszenie przez przedsiębiorstwo finansowe postanowień wspomnianych Zasad. Zgłoszenie powinno nastąpić w formie pisemnej i zawierać opis naruszenia, którego dopuściło się przedsiębiorstwo finansowe. Szczegóły dotyczące składania takiego wniosku można znaleźć na stronie internetowej Komisji Etyki.

 

O grupie Axcess Financial

 

Axcess Financial Services Inc., z siedzibą w Cincinnati, Ohio w Stanach Zjednoczonych, jest jedną z największych i najlepiej zorganizowanych firm w sektorze niebankowych dostawców prostych i innowacyjnych produktów finansowych dla klientów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii a teraz również i w Polsce. Axcess oferuje w szerokim zakresie produkty i usługi finansowe dla swoich klientów od blisko 20 lat.


Oto niektóre z oferowanych produktów Axcess Financial Services:

  • Krótkoterminowe pożyczki gotówkowe z opcją jej spłaty w dniu otrzymywania wynagrodzenia.
  • Pożyczki gotówkowe z okresem spłaty od 3 do 12 miesięcy.
  • Pożyczki gotówkowe zabezpieczone samochodem.
  • Przedpłacone karty płatnicze.
  • Pożyczki lombardowe.
  • Pożyczki ratalne na sfinansowanie zakupów ratalnych.
  • I wiele innych produktów dostosowanych do lokalnych potrzeb klientów.

 

Produkty Axcess Financial Services są dostępne w ponad 1700 placówkach własnych na terenie Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii oraz w wielu innych punktach sprzedaży należących do partnerów współpracujących z Axcess.
Axcess pretenduje do roli globalnego lidera wśród niebankowych instytucji finansowych oferując swoim klientom produkty, których chcą i potrzebują konsumenci!
Axcess jest liderem we wdrażaniu koncepcji bezpiecznego pożyczania.

 

 
 
 
 
 
 
 
Zgoda na przetwarzanie danych
Pełna treść klauzuli
Zamknij

Wyrażam zgodę, aby podane przeze mnie dane osobowe były przetwarzane przez Axcess Financial Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-829), ul. Taneczna 18 zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 0, poz. 1182 ze zmianami) w celu prowadzenia ewidencji oraz w celach marketingu bezpośredniego własnych i obcych produktów i usług oraz w innych prawnie usprawiedliwionych celach, bez naruszenia praw i wolności osoby, której dane dotyczą. Dane te zostaną przekazane do podmiotów do tego uprawnionych na mocy odpowiednich przepisów prawa. Zostałem(-am) poinformowany o dobrowolnym charakterze przekazania swoich danych osobowych, prawie dostępu do treści swoich danych oraz prawie ich poprawiania.
 
 
Oświadczam, że jestem osobą
pełnoletnią Pełna treść klauzuli
Zamknij

Zostałem poinformowany, że usługi, produkty finansowe i oferty Axcess Financial Poland sp. z o.o. są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.
 
 
Zgoda na otrzymywanie informacji drogą
elektroniczną. Pełna treść klauzuli
Zamknij

Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji o usługach, produktach finansowych i ofertach Axcess Financial Poland Sp. z o.o. Zostałem poinformowany o prawie odwołania powyższej zgody w każdym czasie.
 
Szybka decyzja
Wnioski rozpatrujemy błyskawicznie, a pieniądze wysyłamy natychmiast przy użyciu szybkich przelewów, co sprawia, że pieniądze możesz otrzymać nie tylko tego samego dnia, ale w ciągu dosłownie kilku minut!
Bez formalności
Wymagamy tylko konta w banku, telefonu komórkowego i stałego dochodu.
Bezpieczeństwo
Działalność w zakresie udzielania pożyczek regulowana jest przepisami ustawy o kredycie konsumenckim.